Prohledat tento blog

čtvrtek 14. února 2013

Vytočená kočička

Tak a takhle řádí kočička,co má všeho dost,všeho,všeho,všeho,úplně všeho plný zuby a ztrácí trpělivost a shovívavost a toleranci,navíc se trápí,že byla neskutečným kreténům,za dojnou krávu a nese odpovědnost,za to,co a jak dopadne,nejvíc jí štve,že se nechala oškubat primitivy,kretény,co si myslí,že vědí všechno nejlíp,protože se přece naučili mechanicky vytírat prdel,tak toho má kočička dost,je úplně běsná,možná se trochu bude pak stydět,ale ještě pádí K Zavěšenýmu Kafi,kdyby ráno nevstávala,počítám,že se tentokrát vožere,jako pes a kočičce stačí málo,minule při těch mrazech podala úctyhodný výkon pozvracení vrat kolegy z boxu,po kombinaci griotka,višnovka a Diplomatico a pivo velké a malé,už nikdy více,už toho všeho bylo dost !!!!!!!!!!!!!!!!

A tak mně našťouchla odpověď na mou poptávku,že jsem se vytočila a z plna hrdla napsala,možná neslušně,možná nezdvořile,ale co,je to venku,mám toho plné zuby,nenajde se v celé zemi mimo VUKu jediný výrobce a taková katastrofa je ve všech řemeslech,co jsem si už užila,z důvodů své bezbřehé blbosti,naivity a důvěřivosti,nevěřím svým očím,co všechno je možné,co všechno nemožné je možné,mé představy se posunuly,leč směrem velmi tristním a odpověď pána,že zajišťují služby řemeslné,týkající se stavebnictví,rekonstrukcí a řemesel mně vytočila do běla,už se zklidňuji a napadá mně,že má štěstí,že jsem ho neposlala do prdele,protože pokud výrobu obkladu nepokládá za řemeslnou činnost,tak je idiot.

Kurva drát !!!Krucifix,hýmlhergotdonevetrkrucajselement

Tak se velice zdvořile omlouvám za své vyjadřování,žel jsem nenalezla vhodnější a příhodnější slova,co by dostatečně vyjadřovali holou skutečnost.
A taky mi dnes přeběhla před očima myšlenka a tu považuji za velmi moudrou,hodnou zamyšlení,tak tady je ..

„Dnes spousta lidí vyznává slepičí model a pamatuje si jen to, co se odehrálo mezi dvěma krmeními.“ Emir Nemanja Kusturica (Smrt je neprovjerena glasina, Beograd 2010)*


Tak a je mi dobře,co to v sobě dusit a působit si jen somatické potíže,že jo,zdraví je důležité a život je krásný !!! La Dolce VitaDobrý den,Vážený pane Syrovátko,

 

domníváte se tedy,že řemeslník není ten,co vyrábí obklady,dlaždice,či je řeže na míru ?A co si myslíte,že poptávám a proč?Rekonstruuji prostor !!

Doufám,že Vám moje odpověď postačuje,inzeruji zde poprvé a předtím jsem několikrát zadala poptávku na AAA a podobně  a přestože jsem jasně definovala,co přesně poptávám,tak se mi ozvalo asi 200 obkladačů,nemějte mi za zlé výrazivo,ale považuji tuto sortu lidí,ty co si zde říkají řemeslníci a za ně se považují  za nedostatečně inteligentní,bez schopnosti sebereflexe a odpovědnosti a kritického myšlení,včetně úsudku a již mám zážitky,které připravuji do knižní podoby,doufám,že oceníte,že vaše Vyjádření dokonalého protimluvu též přidám.

 

Děkuji Vám za odpověď a přeji krásný den,s pozdravem Jana Procházková

 

From: NejŘemeslníci [mailto:info@nejremeslnici.cz]
Sent: 14. February 2013 16:19
To: jana.prochazkova@quick.cz
Subject: Zpráva k poptávce "Výroba vnějšího obkladu " (PID 47970)

 

Administrátor Vám k poptávce Výroba vnějšího obkladu posílá tuto zprávu
Dobrý den,

děkujeme za poptávku.

Nejprve se chci zeptat, zda poptáváte nějakého keramika, keramickou dílnu?

Pokud ano, tak Vám nejsme schopni zajistit nabídky. Na našich stránkách jsou registrováni firmy a řemeslníci a jsme zaměřeni na stavební, rekonstrukční a řemeslné práce.

Výrobu na našich stránkách nenajdete.

Pokud hledáte obkladače, tak poptávku můžeme poslat registrovaným firmám.

V takovém případě bychom Vás požádali o doplnění přesnějších informací k této Vaší poptávce. Zaměření a fotografie můžete vložit přímo k poptávce nebo poslat v odpovědi na tento e-mail a my Vaši poptávku upravíme.

Děkuji za informace a pochopení.

Hezký den přeje

Petr Syrovátka
www.NejRemeslnici.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jste vítáni.